Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-04-2018, 23:52   #78
JohnyTRS
 
JohnyTRS's Avatar
 
Reputacja: 1 JohnyTRS ma wspaniałą reputacjęJohnyTRS ma wspaniałą reputacjęJohnyTRS ma wspaniałą reputacjęJohnyTRS ma wspaniałą reputacjęJohnyTRS ma wspaniałą reputacjęJohnyTRS ma wspaniałą reputacjęJohnyTRS ma wspaniałą reputacjęJohnyTRS ma wspaniałą reputacjęJohnyTRS ma wspaniałą reputacjęJohnyTRS ma wspaniałą reputacjęJohnyTRS ma wspaniałą reputację
-Z tym się zgodzę, sam tego nie wstawił - Garrett pokiwał głową - wersja ze wspólnikiem jest prawdopodobna, morderca by się chyba bardziej przechwalał. Albo Radio trochę utemperowało przekaz.

-Masz jakieś plan na jego złapanie? Jak na razie stoimy w miejscu i niewiele możemy z tym zrobić. Mamy na karku prokuratora i prawdopodobnie Candida i zero podejrzanych. Co zrobi tej nocy? Albo zaatakuje ponownie, albo odpuści. Całego miasta nie przetrząśniemy... -jakby stracił wątek.
-Będzie drugie morderstwo. I mu nie zapobiegniemy. Z tym się chyba zgodzisz. Liczę, że w końcu popełni błąd. Mam pomysł jak go złapać w czasie ucieczki. Nagrania z kamer na mostach to raz, dwa, jego samochód. Myślę nad anonimem na policję o nielegalnym wyścigu. Przynajmniej będzie więcej wozów na ulicy. Ale ten pomysł jest jednorazowy.

Przed komisariatem stał tłum dziennikarzy. Najgorsze w tym było, że oni jakimś sposobem zawsze zdobywali dane osobowe policjantów, a detektywowi nie było to na rękę.

- Jak nas zaczepią, to ja odpowiadam, sprzedam im bajeczkę kompletnie nie związaną ze sprawą. Da nam to chwilę na przebicie się.

Myślał o formalnie niezamkniętej sprawie wyłowionych zwłok młodej dziewczyny z rzeki Hudson. Nieformalnie sprawa był zamknięta, nieszczęśliwy wypadek, ale Douglas nie napisał jeszcze raportu końcowego i sprawa nie zostało formalnie przyklepana.
 
__________________
Ten użytkownik też ma swoje za uszami.
JohnyTRS jest offline