Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-04-2018, 01:05   #109
Arvelus
 
Arvelus's Avatar
 
Reputacja: 1 Arvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputację
Cytat:
Do ciągnięcia wozu (takiego czterokołowego, na którego mógłbyś upchać 40 beczek suszonego mięsa) musiałbyś dokupić dwa konie lub cztery muły. Przeciw handlowi nic nie mam, a czy się opłaca - takiemu łebkowi od bitki ciężko przewidzieć niuanse handlu arbitrażowego.
Hej... Alaryk jest inteligentny i charyzmatyczny i posiada większość umiejętności które można by powiązać z handlem.
Mam perswazję, blef, zastraszanie... nawet wysoką wiedzę historyczną... ze wszystkich umiejętności co można by powiązać z handlem brak mi tylko investigation (który najpewniej dam Wilkowi zamiast czegoś) i insight (który on ma)... do tego dużo lat życia... potrzeba czegoś jeszcze by uznać, że jednak zna się na handlowaniu? =p

Cytat:
Bez WIS (Animal Handling) możesz co prawda "kontrolować" tylko jednego mastiffa, ale od czego masz Wilka.
Nie jestem pewny jak to rozumieć.
Mówisz mi, że (a) Wilk ma swój własny "slot" na psa, czy (b) sugerujesz mi wybranie nim umiejętności Animal Handling? =p

EDIT
Chciałem znaleźć, ale nie mogę choć wiem, że było...

Jak się mistrzu zapatrujesz na zasadę opcjonalną o alternatywnych atrybutach do umiejętności? Chodzi tu choćby o klasyczne wykorzystanie siły do próby zastraszenia
 

Ostatnio edytowane przez Arvelus : 06-04-2018 o 01:37.
Arvelus jest offline