Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-06-2007, 12:48   #6
Dreak
 
Dreak's Avatar
 
Reputacja: 1 Dreak ma w sobie cośDreak ma w sobie cośDreak ma w sobie cośDreak ma w sobie cośDreak ma w sobie cośDreak ma w sobie cośDreak ma w sobie cośDreak ma w sobie cośDreak ma w sobie cośDreak ma w sobie cośDreak ma w sobie coś
Na początku pottera nie cierpiałem bo wszyscy go uwielbiali i w ogóle (ja zazwyczaj nie lubię tego co wszyscy lubią nawet jeśli tego nie znam moja pokręcona natura.) ale potem kiedy przeczytałem pierwszą część tak mnie wciągnęło że czytałem aż do 5 i nie mogłem się 6 doczekać... filmy też wszystkie zaliczyłem no w sumie te pierwsze części to mi się najbardziej podobały bo postacie były w moim wieku ale potem jak podrosłem przybyło mi parę lat to najbardziej pasują mi części od 3-6 bo tam potter już jest trochę dorosły i nie wiem czy wątki kiedy inkwizytor kazał pisać mu krwią czy morderstwa które tam dokonano to jest dla dzieci zdecydowanie nie. A o gatunku to tylko do fantasy...

Edit: Skasowałem w sumie masz rację też bym się wściekł. A co byście powiedzieli na sesje w klimacie pottera Może ktoś się kiedyś skusi i założy rekrutację
 
__________________
"If you want to make God laugh, tell him about your plans."

Ostatnio edytowane przez Dreak : 05-07-2007 o 11:20.
Dreak jest offline