Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-04-2018, 09:06   #9596
Wisienki
 
Wisienki's Avatar
 
Reputacja: 1 Wisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Autumm Zobacz post
To ja się też pochwalę:

https://docs.google.com/document/d/1...it?usp=sharing

Burza, czyli wasz (nie) typowy magik, który lubi sobie wypić, obić komuś ryj, jest głośny, wulgarny i zawsze chętny do awantury takiej czy innej, a sprawy magicznej natury mało go obchodzą Ale za to ciska żywiołami jak nikt!

Przy okazji mam prośbę - zostawiłam możliwość komentowania, więc jeśli ktoś obyty w mechanice 5e może zajrzeć i ocenić, będę wdzięczna. Szczególnie niepokoją mnie Skille (nie bardzo wiem, jak je wpisywać) i liczba znanych czarów/komórek (nie dostanę dodatkowych za wysoką CHA?)

A i na co mam wydać 155 sz bo nie mam totalnie pomysłów a nie chcę skończyć jako przeciążony muł
Mam przeczucie z kim Tania będzie imprezoqała
 
__________________
Wiesz co jest największą tragedią tego świata? (...) Ludzie obdarzeni talentem, którego nigdy nie poznają. A może nawet nie rodzą się w czasie, w którym mogliby go odkryć. Ruchome obrazki - Terry Pratchett
Wisienki jest offline