Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-04-2018, 20:17   #13
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
- Oki, doki, mała aktualka co i jak.

- Do tej pory dotarły do mnie następujące KP:

- Marek Rewik - Michael Craven - religijny lekarz > mecha do zrobienia
- Zombi - Keira von Noslitz - leczenie + genetyka > KP gotowa
- Czarna - Leila Birar - kierowca + br.ciężka > KP gotowa
- Desz - dr Mervin M. Wilgraines - biologia + pułapki > brak awatara, KP prawie skończona
- Kerm - David Greer - survivalowiec > brak avatara, KP prawie skończona


- Co do przedmiotów jakie macie przy swoich hibernatorach to nawet jak ktoś weźmie jakieś elektroniczne cudeńko to stalkerzy nie zgodzą się zabrać albo powiedzmy wywalą, zniszczą przed wybudzeniem. Podobnie jakby ktoś myślał o jakiś implantach to po prostu nie wybudzą delikwenta.

- Sesja ma taki troszkę mistyczno - kultystyczny klimat jak mam nadzieję widać po pierwszej scence. Jakby ktoś myślał o takiej "nawiedzonej" postaci spoko, ale to tak o odgrywania raczej. I wtedy okey. Ale do mechy czy jakiejś konkretnej wiedzy/bonusów postaci w nowej rzeczywistości raczej się to nie zalicza. Sesja ma polegać w sporej mierze na eksploracji i przetrwaniu w tym całkiem obcym świecie jak wyrósł na ruinach starego.


---



- Przy weekendzie chyba tyle póki co. Jakby co to pytać, pisać i takie tam i nie bać się wysyłać nawet niedokończonych postaci póki jest czas do obgadania tych pomysłów
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić

Ostatnio edytowane przez Pipboy79 : 07-04-2018 o 20:56. Powód: Dodanie KP Kerma.
Pipboy79 jest offline