Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-04-2018, 21:11   #22
xeper
 
xeper's Avatar
 
Reputacja: 1 xeper ma wspaniałą reputacjęxeper ma wspaniałą reputacjęxeper ma wspaniałą reputacjęxeper ma wspaniałą reputacjęxeper ma wspaniałą reputacjęxeper ma wspaniałą reputacjęxeper ma wspaniałą reputacjęxeper ma wspaniałą reputacjęxeper ma wspaniałą reputacjęxeper ma wspaniałą reputacjęxeper ma wspaniałą reputację
HELL-ou! Biorąc pod uwagę, że tak późno zdecydowałem się na granie, to bardzo mi miło, że tu trafiłem. Trzynastu graczy to spora liczba i z początku ciężko będzie to ogarnąć, ale z tego co pamiętam, ja też zaczynałem kampanię Ścieżki Potępionych z kilkunastoma graczami, a szczęśliwie po trzech latach skończyłem z trzema [ukłony dla Kerm, Gob1in, Komtur]. Nie chciałbym być złym prorokiem, ale tutaj to też pewnie tak się skończy

Co do wspólnoty historii, to u mnie jest coś takiego:

Cytat:
Koleje losu rzucały go po całym Imperium, a nawet na ziemie sąsiedniej Bretonni, gdzie brał udział w rajdach przeciw orkom. Jako, że Bretończycy raczej nie wyznają srogiego Boga Wilków, a jakąś Lafiryndę z Jeziora, to nie czuł się w tym kraju dobrze. Jednak poznał kilku ciekawych osobników, z którymi związał swój los na dłuższy czas, pozaciągał u nich długi, a oni też byli mu coś winni, więc rozbijali się razem po feudalnych księstwach Krainy Graala, trafiając w końcu do Parravonu, gdzie w przytulnej oberży jakiś mnich zaproponował pracę. Słowa "strach" i "górskie szlaki" miały swój urok...
więc jak ktoś ma pomysły, to możemy to zgrać.
 
xeper jest offline