Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-04-2018, 21:30   #26
Gladin
 
Gladin's Avatar
 
Reputacja: 1 Gladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputację
Ja właśnie skończyłem tworzyć tło historyczne (lub jego początek dla ekipy składającej się z Alane, Lavin'y, Sigrid i Ryżego. Jeszcze parę dni zabiorą mi uzgodnienia między postaciami, ale generalnie pójdziemy razem plądrować grobowiec, powinno być ciekawie. A potem, po dramatycznej wyprawie zostaniemy ze sobą jako ekipa i poszukamy dalszych zajęć dla siebie. Swoją drogą, bardzo ciekawy skład: elfka, kobieta, krasnoludka i niziołek

p.s. drużyna spotyka się na szlaku karawany wędrującej od krainy zgromadzenia do Altdorfu. Spotykamy się w Grisenwaldzie. Więc gdyby ktoś chciał jeszcze dołączyć to scenariusz jest bardzo otwarty. Łatwo przyłączyć się po drodze, a i wejście w skład ekipy wybierającej się na włam do niebezpiecznego grobowca można uzasadnić na wiele, wiele sposobów
 

Ostatnio edytowane przez Gladin : 08-04-2018 o 21:33. Powód: p.s.
Gladin jest offline