Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-04-2018, 22:41   #35
xeper
 
xeper's Avatar
 
Reputacja: 1 xeper ma wspaniałą reputacjęxeper ma wspaniałą reputacjęxeper ma wspaniałą reputacjęxeper ma wspaniałą reputacjęxeper ma wspaniałą reputacjęxeper ma wspaniałą reputacjęxeper ma wspaniałą reputacjęxeper ma wspaniałą reputacjęxeper ma wspaniałą reputacjęxeper ma wspaniałą reputacjęxeper ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Phil Zobacz post
@xeper - prześlij mi twoją KP (niepełna oczywiście), rano zacznę klecić wspólną historię trzech postaci. Myślę że bez problemu mogą dołączyć najemnik i zwiadowca, a może i elfi mag
Ponad to co już pisałem

Cytat:
Koleje losu rzucały go po całym Imperium, a nawet na ziemie sąsiedniej Bretonni, gdzie brał udział w rajdach przeciw orkom. Jako, że Bretończycy raczej nie wyznają srogiego Boga Wilków, a jakąś Lafiryndę z Jeziora, to nie czuł się w tym kraju dobrze. Jednak poznał kilku ciekawych osobników, z którymi związał swój los na dłuższy czas, pozaciągał u nich długi, a oni też byli mu coś winni, więc rozbijali się razem po feudalnych księstwach Krainy Graala, trafiając w końcu do Parravonu, gdzie w przytulnej oberży jakiś mnich zaproponował pracę. Słowa "strach" i "górskie szlaki" miały swój urok...
Cytat:
Napisał xeper Zobacz post
Weźcie tylko pod uwagę, że Wolfram to szowinista, seksista i rasista, który w najlepszym wypadku będzie zaledwie tolerował obecność długouchych, brodatych, włosostopych, mięczaków z południa i zniewieściałych reiklandczyków
i że pochodzi z Nordlandu, więcej chyba nie trzeba. Zresztą Wolfram nie zwierza się nikomu z niczego więcej. Ogólnie to ponurak i mruk.
 
xeper jest offline