Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-04-2018, 11:17   #9701
MatrixTheGreat
 
MatrixTheGreat's Avatar
 
Reputacja: 1 MatrixTheGreat ma wspaniałą reputacjęMatrixTheGreat ma wspaniałą reputacjęMatrixTheGreat ma wspaniałą reputacjęMatrixTheGreat ma wspaniałą reputacjęMatrixTheGreat ma wspaniałą reputacjęMatrixTheGreat ma wspaniałą reputacjęMatrixTheGreat ma wspaniałą reputacjęMatrixTheGreat ma wspaniałą reputacjęMatrixTheGreat ma wspaniałą reputacjęMatrixTheGreat ma wspaniałą reputacjęMatrixTheGreat ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Clutterbane Zobacz post
Jakby to przemnożyć x5 to tak jak różnica w wyniku na maturze między 40% a 30%, więc matura i tak zaliczona. Mam znajomą, która zaliczyła maturę na 30% i da się z nią pogadać, więc z Twoim orkiem nie będzie aż tak źle.
Dobrze, że ta znajoma nie wie, że właśnie porównałeś ją do orka

Co do backgroundu tribe member - masz na myśli, by ten feature ograniczyć "zasięgiem działania" do Wyspy Grozy, czy żeby wymyślić/wybrać background feature, który na Wyspie da się zawrzeć?

Jeśli to pierwsze, to w sumie mam nawet pomysł. Chcę by plemię Martwej Wody przekazywało sobie ustnie legendę o królestwie, z którego ich przodkowie odeszli, gdy te chyliło się ku upadkowi. Czy na tę "gościnność" wśród mieszkańców Wyspy może liczyć przy powołaniu się na pochodzenie?
 
MatrixTheGreat jest offline