Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-04-2018, 12:35   #9703
Autumm
 
Autumm's Avatar
 
Reputacja: 1 Autumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputację
Cytat:
Postać Asmo chyba najlepiej nadaje się na przywódcę naszej bandy z tą osobowością i wysoką charyzmą..
Chyba żartujesz

Przecież to jest tyran, w dodatku praworządny - będziemy wszyscy musieli chodzić jak w zegarku i na rozkaz, to nie będzie drużyna piratów, tylko nie wiem co - karny obóz wojskowy? Ja też mam wysoką CHA jakby co, więc proszę łaskawie rozważyć tą kandydaturę, a nie jakiegoś obłąkanego potrzebą kontroli palka :>

Zresztą Asmo sam chciał trochę mniej liderować w tej sesji, c'nie?

E. Bez urazy Asmo, mówi o postaci - bo ty jako gracz-lider w WW jesteś dla mnie idealnym wyborem Ale może nie z tym akurat archetypem :P
 
__________________
"Polecam inteligentną i terminową graczkę. I tylko graczkę. Jak z każdą kobietą - dyskusja jest bezcelowa - wie lepiej i ma rację nawet jak się myli." ~ by Aschaar [banned] 02.06.2014
Nieobecna 28.04 - 01.05!

Ostatnio edytowane przez Autumm : 10-04-2018 o 12:39.
Autumm jest offline