Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-04-2018, 21:54   #22
Buka
Wiedźma
 
Buka's Avatar
 
Reputacja: 1 Buka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputację
Hej hej hej dziubaski, w końcu coś wypociłam, i zaczynamy sesję!

A zaczynamy... bardzo sztamponowo, bowiem w karczmie :PP Każdy pisze jak mu się podoba, można samemu co wstecznie, co się robiło zanim przyszła wiadomość od Barda i takie tam, nie muszę wam w końcu tłumaczyć

Co zaś do końcówki posta, to mam dylemat. Pchamy się od razu na dzień dobry do doca, żeby odegrać dialog z Heną, czy może... hmm... każdy pisze na razie sam posta, a ten z was, kto jest pierwszy, najpierw do mnie pisze pw/na gg i zadaje jej jakieś pytanie/pytania (ale bez przesady od razu z 10, wystarczą tak 2), ja odpowiadam, a ten gracz zamieszcza owego swojego posta, z tym już początkiem rozmowy. Później następny robi to samo i następny i następny.

Szczerze to nie wiem jak wam będzie wygodniej/jak będzie ogólnie prościej. Afkoz możecie tu w komentarzach też już kombinować i przemyślać wspólnie jak tą rozmowę przeprowadzić, o co ją pytać itd.

Termin na odpisywanie do 24.04 a jak się wyrobicie wcześniej(wszyscy!) to i mój post się pojawi wcześniej.

To chyba wsio, więc zaczynamy naszą przygodę!

Ach, no i bardzo fajnie opisaliście tu waszych BG, o takie coś właśnie chodzilło.

Pozdrawiam!
 
__________________
"Nawet nie można umrzeć w spokoju..." - by Lechu xD
Buka jest offline