Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-04-2018, 02:49   #265
Noraku
 
Noraku's Avatar
 
Reputacja: 1 Noraku ma wspaniałą reputacjęNoraku ma wspaniałą reputacjęNoraku ma wspaniałą reputacjęNoraku ma wspaniałą reputacjęNoraku ma wspaniałą reputacjęNoraku ma wspaniałą reputacjęNoraku ma wspaniałą reputacjęNoraku ma wspaniałą reputacjęNoraku ma wspaniałą reputacjęNoraku ma wspaniałą reputacjęNoraku ma wspaniałą reputację
- Mam ciągle tę zabaweczkę od Nitro - wskazał na opartą o mur zaimprowizowaną broń. - Jak odwrócicie uwagę to mogę ją wypróbować zanim się przemieni. W najgorszym wypadku mogę go co najwyżej zwolnić, to może Yuri albo Ty dacie radę przywalić mu raz czy drugi to się uspokoi. Bardziej martwi mnie zostawienie naszego przyjemniaczka samego i cały ten tłum.
Mówił cały czas przyciszonym głosem, kryjąc twarz. Przeklinał swoją głupotę. Prosta kominiarka pozwoliła by mu działać bez przeszkód.
- Atakujemy go jak tylko opuści budynek? Mogę się przyczaić tutaj gdzieś za rogiem i zdjąć go tak, żeby mnie nie widział. Wolałbym pokojowe rozwiązanie, gramy w znacznie poważniejszej lidze niż nas zapewniano, ale skoro szczyl nie przyjmuje do siebie argumentów to zrobimy to w trudniejszy sposób.
 
__________________
you will never walk alone
Noraku jest offline