Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-04-2018, 13:53   #27
Phil
 
Phil's Avatar
 
Reputacja: 1 Phil ma wspaniałą reputacjęPhil ma wspaniałą reputacjęPhil ma wspaniałą reputacjęPhil ma wspaniałą reputacjęPhil ma wspaniałą reputacjęPhil ma wspaniałą reputacjęPhil ma wspaniałą reputacjęPhil ma wspaniałą reputacjęPhil ma wspaniałą reputacjęPhil ma wspaniałą reputacjęPhil ma wspaniałą reputację
Kolejny wpis dodany. Ze względu na problemy Churmaka skróciłem go nieco. W zamian macie jeszcze jedną rundę na budowanie nastroju. Proszę nie wyruszać jeszcze za klasztorne mury

@Churmak - od następnego mojego wpisu będą już potrzebne Wasze decyzje, mam nadzieję, że do tej pory uporasz się z problemami. W tej rundzie mogę wstawić za ciebie tekst, jeśli go dostanę. Jeśli nic nie napiszesz, jakoś przeżyjemy. Dzięki za informację.

@wszyscy
Każdy członek drużyny otrzymał: worek do noszenia na plecach, sakiewkę, latarnię i do niej zapas oliwy, krzesiwo, 3 tzw. żelazne racje żywności i pełną manierkę.
Ponadto, do rozdzielenia pomiędzy uczestników wyprawy: 50 m liny z kotwiczkami, młotek i zestaw haków do wbijania w skałę, krótki łom.
 
Phil jest offline