Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-04-2018, 18:19   #32
Buka
Wiedźma
 
Buka's Avatar
 
Reputacja: 1 Buka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputację
abishai wielu graczy nie chciało na dzień dobry wskakiwać do doca... no cóż poradzić :PPPP

Kerm... Kerm mój Ty kochaniutki boocie sesyjny, trochę źle ten dialog przeprowadzamy, mnie bowiem chodziło raczej o coś takiego (postaram się to jeszcze bardziej wytłumaczyć):

Owszem, na końcu posta zadajecie pytania do Heny, ALE:

1. Coby było wiadomo, że właśnie ktoś do niej mówi, piszcie proszę np. Do dziewczyny odezwał się "bla" i na tym jest koniec waszego posta, żadnych pytań!
2. Piszecie do mnie pw z owymi pytaniami, ja odpowiadam, tworzymy taki mini-dialog, i gdy ja uznam, że starczy już tych pytań, to wtedy całość owego mini-dialogu wstawiacie w swój post, bo te wieczne edytowania posta po 1-2 zdania to jest do d
3. Jako znak do pozostałych, że ktoś już skończył z tym mini dialogiem, możemy dać hm... nic nie znaczącą gwiazdeczkę na końcu posta, nieco poniżej tekstu w samym poście?



*



Tak bym to widziała...
 
__________________
"Nawet nie można umrzeć w spokoju..." - by Lechu xD
Buka jest offline