Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-04-2018, 20:47   #35
abishai
 
abishai's Avatar
 
Reputacja: 1 abishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputację
Cytat:
W jaki sposób gdoc byłby lepszy? Ustalilibyśmy kolejność i każdy by pisał po jednym zdaniu? Przecież to strasznie sztuczne i głupie.
To nie jest dobry argument, bo to też jest sztuczne i głupie.
Z technicznego punktu widzenia, tutaj też gracze nie piszą po kolei. Każdy wysyła jakieś tam zestawy pytań, zważywszy że każdy wysyła przez PW oznacza że część z tych pytań się powtarza... a poza tym na docu widać pytania od razu, a tu... tak naprawdę nie jest prowadzona rozmowa... tylko kilka krótkich rozmów nie powiązanych ze sobą i co gorsza jeśli kilku graczy pisze posty na raz to w każdym z nich sytuacja dookoła może się znacznie różnić detalami. U jednego zupa będzie przyniesiona, u drugiego pieczeń. Nie można się odnieść do innych graczy, bo wtedy zacznie się robić bajzel z wymianą PW. No i notoryczne zapychanie skrzynki na PW.
To moje takie merytoryczne uwagi co do tego. Rozwijać tej kwestii nie zamierzam, bo rację ma Buka

Cytat:
wielu graczy nie chciało na dzień dobry wskakiwać do doca... no cóż poradzić :P
Więc postąpię zgodnie z wolą większości, a w komentarzach wyraziłem jedynie swoje subiektywne zdanie.
Taki sposób pisania grupowej (w teorii) rozmowy w ogóle mnie do siebie nie przekonał.

Nie zabraniam nikomu go lubić, ale mi radości nie sprawi.
 
__________________
I don't really care what you're going to do. I'm GM not your nanny.
abishai jest offline