Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-04-2018, 21:20   #205
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
Cóż, tym razem piszę, bo zacząłem wszystko składać do kupy. Teoretycznie wszystko idzie w dobrym kierunku i zgodnie ze scenariuszem. No i o tyle o ile w świecie naszej fikcyjnej apokalipsy wszystko jest dobrze, to w świecie rzeczywistym już nie do końca.

Dziś uzupełniałem mój kalendarz na kwiecień, maj i czerwiec. Poza ogromem pracy czekają mnie conajmniej dwa wyjazdy zagraniczne. W takich warunkach nie dam rady pociągnąć prowadzenia dwóch sesji jednocześnie.

Domyślam się, że moźecie mieć mi to za złe, bo każdy z Was włożył w stworzenie postaci sporo pracy. Jedno co mogę powiedzieć, to że mi przykro.

Jednocześnie pragnę Wam podziekować za udział. Zwłaszcza Ehranowi i Wiśienkom. Wasza odgrywka jest świetna. Jeżeli okaże się, że jeszcze do jakiejś sesji będę szukał chętnych, to Waszą dwójkę biorę w ciemno.

No i ostatnie pytanie przed zamknięciem wątku: czy zawieszamy historię tak jak jest, czy napisać dla Waszych postaci brutalne i bolesne zakończenie?
 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.
Mi Raaz jest offline