Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-04-2018, 21:36   #206
Wisienki
 
Wisienki's Avatar
 
Reputacja: 1 Wisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Mi Raaz Zobacz post
Cóż, tym razem piszę, bo zacząłem wszystko składać do kupy. Teoretycznie wszystko idzie w dobrym kierunku i zgodnie ze scenariuszem. No i o tyle o ile w świecie naszej fikcyjnej apokalipsy wszystko jest dobrze, to w świecie rzeczywistym już nie do końca.

Dziś uzupełniałem mój kalendarz na kwiecień, maj i czerwiec. Poza ogromem pracy czekają mnie conajmniej dwa wyjazdy zagraniczne. W takich warunkach nie dam rady pociągnąć prowadzenia dwóch sesji jednocześnie.

Domyślam się, że moźecie mieć mi to za złe, bo każdy z Was włożył w stworzenie postaci sporo pracy. Jedno co mogę powiedzieć, to że mi przykro.

Jednocześnie pragnę Wam podziekować za udział. Zwłaszcza Ehranowi i Wiśienkom. Wasza odgrywka jest świetna. Jeżeli okaże się, że jeszcze do jakiejś sesji będę szukał chętnych, to Waszą dwójkę biorę w ciemno.

No i ostatnie pytanie przed zamknięciem wątku: czy zawieszamy historię tak jak jest, czy napisać dla Waszych postaci brutalne i bolesne zakończenie?
Powiem tak gra była fajna i bardzo dobrze się zapowiadała w związku z tym pozwolę się zapytać czy istnieje opcja zahibernowania gry na kilka miesięcy?z opcją powrotu gdy życiowe sprawy się poukładają? Z Clutterbane robiliśmy już klika takich przerw, jeśli opcja sprawdza się gdzie indziej możemy ją rozważyć i tu... Jednak jeśli gra się tu kończy ostatecznie, chciałabym podziękować za wspónlą przygodę MG i wszystkim współgraczom. Pewnie się gdzieś jeszcze w jakiejś sesji spotkamy

MiRaz przy następnej okazji chętnie stworzę postać do Twojej rekrutki
 
__________________
Wiesz co jest największą tragedią tego świata? (...) Ludzie obdarzeni talentem, którego nigdy nie poznają. A może nawet nie rodzą się w czasie, w którym mogliby go odkryć. Ruchome obrazki - Terry Pratchett
Wisienki jest offline