Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-04-2018, 15:03   #61
Adr
RPG - Ogólnie
 
Adr's Avatar
 
Reputacja: 1 Adr ma wspaniałą reputacjęAdr ma wspaniałą reputacjęAdr ma wspaniałą reputacjęAdr ma wspaniałą reputacjęAdr ma wspaniałą reputacjęAdr ma wspaniałą reputacjęAdr ma wspaniałą reputacjęAdr ma wspaniałą reputacjęAdr ma wspaniałą reputacjęAdr ma wspaniałą reputacjęAdr ma wspaniałą reputację
Alaron tak timeline będzie kontynuowany bo pomaga mi w ogarnięciu i myśleniu o sesji. Jest sześć postaci i tyle wątków, dlatego czuje się trochę jak w sześciu solówach Timeline trafi do materiałów sesji, jak już wszyscy zgłoszą swoje uwagi lub dadzą akcept, o co proszę w tym miejscu

tak sobie myślę, że deadlane jest do jutra i dlatego zamknijmy tą kolejkę tym co mamy. Post u Komisarza już jest.

Tu jeszcze proszę Wisienki o wrzucenie swojego wątku z gdoca.

kanna mam nadzieję że będziesz wrzucać jakiegoś małego posta, masz tam wątek przeszukiwania i tej skaleczonej ręki, robisz coś w domu lub na mieście przed spotkaniem z Lovellem?

Alaron :
sporo pytań. dlatego podobnie jak wczoraj, dopiero w nocy postaram się odpowiedzieć na pytania, jutro kończy się kolejka postów ale tu się raczej nie wyrobimy do jutra, ale chciałbym zamknąć gdocowanie do końca weekendu, ok?
 
Adr jest offline