Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-04-2018, 09:00   #511
Sayane
 
Sayane's Avatar
 
Reputacja: 1 Sayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputację
Przypominam, że czas do poniedziałku, a niektóre leniwe buły nadal postów nie napisały (w sensie nie dostałam żadnych pytań) Proszę uzupełnić zaległości, żeby można było ruszyć z akcją / przejść do kolejnego dnia i nie stopować reszty.

Przy okazji zarobionej przez Shavriego "drobnicy" wrzucam średni zarobek różnych grup rzemieślników itp. Zauważcie, że to jest "przychód", czyli z tego trzeba się przez tydzień utrzymać.



Ponieważ mieszkacie w karczmie typu "dobra", toteż rankiem odliczę Wam stosowną kwotę z kasy. Co do Zen i Stimiego to zależy, gdzie zanocują. Turmi nocuje za darmo

Uzupełniłam NPCów oraz zaktualizowałam misje w pierwszych postach komentarzy. Jeśli coś pominęłam to dajcie znać.
 

Ostatnio edytowane przez Sayane : 13-04-2018 o 09:41.
Sayane jest offline