Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-04-2018, 12:20   #66
Alaron Elessedil
 
Alaron Elessedil's Avatar
 
Reputacja: 1 Alaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputację
Wisienki, chodzi o te grafiki podrzucone przez Adra jak np. poniższa?



Nie jestem pewien czy dobrze cię zrozumiałem. Ja osobiście zapisałem sobie to na dysku (wykorzystywane w poście MG są wielkościowo w porządku dla odróżnienia o której postaci teraz mowa, ale jako przerywniki w moim poście były zbyt duże), a potem zmniejszyłem do rozmiaru 75x75 px. To właśnie o to prosiła kanna i zrobiłem jej to w 2 wersjach: 100x100 px (zgodnie z prośbą) i 75x75 px, tak na wszelki wypadek, gdyby chciała ciut mniejsze.
Jeśli o to chodzi, to mogę ci zmniejszyć i podrzucić linki. Do tego celu potrzebny jest program obsługujący format pliku .png i nie doda czarnego/białego tła przy zapisywaniu (np. Photoshop). Potem wrzucam to na imgur.com, a potem wycentrowany jako grafika w poście (Insert Image na górnym pasku - ikona z górami i słońcem/księżycem lub ręcznie poleceniem [img]tutaj_link[/img]). Yellow King przedstawiał drogę alternatywną, ale tu nie umiem pomóc, bo nie korzystałem.

Chyba, że źle cię zrozumiałem. Założyłem, iż przekopiował ci się nie ten link i zamiast Cadillaca chciałaś wstawić swój samolocik

Odpisałem najbardziej obszernie jak mogłem, choć większość rzeczy pewnie wiedziałaś
 
__________________
Drogi Współgraczu, zawsze traktuję Ciebie i Twoją postać jako dwie odrębne osoby. Proszę o rewanż. Wszystko, co powstało w sesji, w niej również zostaje.
Nie jestem moją postacią i vice versa.

Ostatnio edytowane przez Alaron Elessedil : 13-04-2018 o 12:32.
Alaron Elessedil jest offline