Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-04-2018, 00:27   #687
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Tura 47 - Extraction Point Grey 300 (37:05)

Ok, post jest :> Co do terminu to tak powiedzmy do czw. 19.IV. Czyli prawie 1 tyg na sklejenie posta.


Stan Zdrowia:

Black 1 (Bradley): KIA
Black 2 (Diaz): 10/10 (zdrowa)
Black 3 (Vaugh): KIA
Black 4 (Graeff): KIA
Black 5 (Krunt): KIA
Black 6 (Terance): KIA
Black 7 (Ortega): 10/10 (zdrowy; kontuja: oślepienie)
Black 8 (Nash): 10/10 (zdrowa; )
Black 9 (Rain): 0/10 (KIA)
Black 0 (Zcivicki): KIA
Brown 0 (Vinogradova): 10/10 (zdrowa)
Green 4 (Horst): 10/10 (zdrowy)
Grey 32 - (Kurson): 9/10 (draśnięta)
Grey 33 - (Noyka): 5/10 (poważny;-1)
Grey 35 - (Sanders): 10/12 (draśnięty)
Grey 39 - (Stafford): 6/10 (poważny; -1)


- Jest godz 37:05

- Minęło ok 5 minut w tej turze. Black mają 55 + 60 min do BP 3; Green ma czas do Green 5 ma 55 min i 60 min rezerwy. Brown 0 ma 55 min + 60 do Brownpoint 4. Grey 300 mają 175 + 60 min do Greypoint 301.

- Grupie Black, Brown i Green mają czas podstawowy do swoich CH do 38:00 + 1 h rezerwy. Grupa Greypoint ma czas do 40:00 + 1 h rezerwy.

- Nowy CH dla grupy Brown jest podobnie jak i zadanie prawie identyczne z tym dla grupy Green i Black. Macie zdobyć i utrzymać sektor lotniska by można było przeprowadzić ewakuację cywili i resztek przetrzebionych oddziałów jakie nie zdołały się wycofać z główną linią wojsk. Jeżeli do tej 38:00 wyznaczony sektor będzie w rękach ludzi to Obroża zaliczy Parchom wykonanie zadania. Jak nie no to wiecie co. Samo dotarcie do Checkpoint nie liczy się jako wykonanie zadania.

- Grupa Grey 300 ma dotrzeć do swojego Checkpoint na lotnisku.


---




@Black 2 i 8



- Black 2 miała trochę niefart w rzutach na naprawę więc w końcu naprawiła ale zużyła więcej czasu i zasobów (multitool ma 2/4 many.

- Black 8 udało się założyć cekaemiście maske tlenową i nie wypaść przy tym za burtę.

- Gdy moc wraca do silników sytuacja się normuje. Czyli kpt. Hassel znów się szarogęsi i udaje, że na czymś tam się niby zna czy nawet plan jakiś ma albo inny pomysł.

- W nokto widać trochę lepiej ale nadal słabo. Na ok 50 m w ostwartym terenie więc prędkość xenos czy latadełka no to mrugnięcie okiem.

- Dolatujecie mniej więcej nad farmę gdzie wskaźniki pokazują obydwie grupki Grey'ów. Latadełko robi ze dwa koła ale brak kontaktu wizualnego z kimkolwiek od Greyów, nawet ciał nie ma. Za to są ciała xenos i martwe i żywe. Wedle HUD żyje jeszcze piątka z Grey 200 i piątka z Grey 300.

- Póki drzwi są otwarte ładownia nie jest szczelna wiec panują takie warunki jak i na zewnątrz. Jednak jeśli zamknąć drzwi to wentylacja i ogrzewanie są w stanie zrobić swoje po jakimś czasie. Jeśli się zamknie drzwi nie da się nikogo zabrać/wyskoczyć ani strzelać z broni pokładowej.



@Brown 0



- Zamieszanie przy śluzie przykuło uwagę kpt. Yefimova więc skutkiem ubocznym było to, że stał tuż za Brown 0 ograniczając jej manewry do czegokolwie skrytego.

- Herzog udało się chyba jednak nieco przedłużyć niedyspozycyjność oddziału Montany choć nie wiadomo na jak długo no i jeden z wojaków się jakoś kapnął.

- To co kpt. Yefimov mówi do Herzog to jest to realne do sprawdzenia jeśli się ma dostęp do sieci wojskowej informacji. Na tej samej zasadzie Parchy i inni komunikują się ze sobą czy z HQ i widzą swoje pozycje na HUD.

- W rozmowę wtrąca się Conti co szybko prowadzi do przerwania rozmowy z kapitanem.

- Na koniec kapitan grzecznie zaprasza do kąta trójkę urwisów. Ląduja tam srg. Johnson, kpr. Otten no i Brown 0 czyli pierwotna obsada HQ. Kpr. Otten ma sprzegnięty holo ze swoją konsoletą więc można próbować coś jeszcze zdziałać. Tak samo jak można posługiwać się komunikatorami do rozmów. Niemniej trzeba się liczyć z tym, że Wielki Brat patrzy



@Grey 300



- Grey 31 - br.cię + drony; 8/10 (ranna)
- Grey 32 - pułapki + naprawa; 9/10 (draśnięta)
- Grey 33 - br.snaj + skrad; 5/10 (poważny;-1)
- Grey 35 - br.łańc + leczenie; 10/12 (draśnięty)
- Grey 39 - dwie bronie + naprawa; 6/10 (poważny; -1)


- Plan walki z xenosami był fajny no ale xenos w ogóle nie współpracowały w jego wykonaniu

- No bardziej poważnie no to utknęliście. Kostki niezbyt Wam sprzyjały i co usiekliście xenos to dopadały kolejne. Zranień jednak nie udało im się wbić bo choć trafiały (G31 i G34) akurat OP zrobiły swoją robotę. Resztę xenos wspólnymi siłami jakoś wykosiliście no ale właśnie docierały kolejne.

- W końcu do Greyów też dotarła krioburza przerywając walki. Pozwoliło to oderwać się od przeciwnika ale zmrozony metan też zrobił swoje. Jak nie od uderzenia to od ujemnej temperatury albo zatrucia. To ile kto mógł wytrzymać czyli kiedy padł zależało od Siły i hermetyczności pancerza. Ale jak widać oberwali właściwie wszyscy. Poza Grey 32 która oberwała od uderzenia reszta obrażeń to od zatrucia gazem i wymrożenia. Powstałe rany można uleczyć stymulantami.

- W ten czy inny sposób jakoś docieracie do schronu o własnych siłach (G35) albo zostajecie przywleczeni przez hermetyki (G27 i/lub G32).

- W schronie macie czas by się ogarnąć, pozbierać, poleczyć itd. Schron jest mały taki na kilka - kilkanaście osób więc to 1-2 pokoje i niewiele wiecej.



---




Cytat:
Cały dzień wczoraj czekałem na wszystkich by zakończyć i się nie doczekałem. :P
- No patrz co za pech. Akurat jak weszłem wieczorem i czytałem jeszcze co popisaliście to jeszcze byłeś no ale zanim zdążyłem coś popisać to już znikłeś No ale generalnie jak byłeś i czekałeś cały dzień no to nie wiem co broniło zrobić odpisa za G32.



Cytat:
Generalnie... Nie widzę w mechanice żadnego wspomnienia, co ile akcji kosztuje... Więc nawet nie wiem iloma granatami mogę rzucić trzymając się ekipy.
- Oki, mam nadzieję, że to pomoże jakoś wykulać Ci na PER:



Cytat:
Granat - broń miotana ręcznie i obszarowa, na 1 kg mogą być to najczęściej 2 - 3 granaty. Jeśli nie jest powiedziane inaczej chodzi o granat odłamkowy rażący cele odłamkami choć mogą być i innego typu. Granat działa w określonym promieniu i wszystkie cele w jego zasięgu są objęte takim samym efektem. Dotyczy to również wszelkich przeszkód i zasłon jeśli mogłyby być przez taki wybuch zniszczone to są. Orientacyjny promień działania eksplozji to ok 20 m. Broń dwuręczna (sięgnięcie i trzymanie granatu jedną dłonią i uzbrojenie drugą) na 1 slot można wziąć 3 granaty. Użycie granatu to 1 Akcja.


- Pogrubienie teraz dodałem by był ten bonus do PER Na str. 42 jakby co jest w ściądze A ogólnie rzeczy typu strzelanie, walka, rzucanie, ruch, skok itd. jak nie pisze inaczej to zwykle zajmują 1 Akcję. Czyli na Turę można max rzucić 2 granatami, 2x strzelić, zwykle 2x walczyć wręcz.



---



- Ok, ode mnie póki co tyle, jak coś jeszcze to mówić, pytać, pisać itd.
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline