Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-04-2018, 11:31   #4
RapMif
 
RapMif's Avatar
 
Reputacja: 1 RapMif jest godny podziwuRapMif jest godny podziwuRapMif jest godny podziwuRapMif jest godny podziwuRapMif jest godny podziwuRapMif jest godny podziwuRapMif jest godny podziwuRapMif jest godny podziwuRapMif jest godny podziwuRapMif jest godny podziwuRapMif jest godny podziwu
Cytat:
Napisał Adr Zobacz post
1. Mógłbyś dodać szerszy fragment fabularny. Chcę zobaczyć jak piszesz bo to jak wspomniałeś pierwszy post. Możesz dać post wprowadzający do sesji lub inny kawałek prozatorski.
Wczesną wiosną, dzień 4 kwietnia przyniósł dla wielu morowe wieści. Rosen Anna Lindmann pożegnała się z tym światem. Jak zmarła? Bóg jeden wie. Znaleziono ją równie chłodną jak pokój i łóżko, w którym spała zeszłej nocy. Dołączyła do swego męża, grafa Heinricha Lindmanna, także już nieżyjącego, tym samym zostawiając kilkusetletni, szlachecki folwark na ziemiach bawarskich bez dziedzica, bez głowy rodu. Testament został jednak spisany już po śmierci Heinricha, zaś Rosen go poprawiła. Kobieta wyraziła się jasno: nie chce w żadnym wypadku kłaść swych kości obok dawnego męża; pochowana ma być w Lycku, w jej ojczystym domu, a ten kto znieważy wolę grafowej, niech wyklęty zostanie z rodziny.
Nikomu nie przypadło to do gustu, lecz spadek jest nad wyraz wielki, a krewni i znajomi, nad wyraz chciwi.
Nikt nie zwraca uwagi na jednego, osieroconego młodzieńca, autentycznie zrozpaczonego śmiercią matki. Czeka go długa podróż przez Polskę, pełna uciążliwych złości ze strony Lindmannów... Lecz pogrzeb matki to świętość. Lyck czeka.



Wydaje mi się, że to wystarczy odnośnie fabuły Nie wiem co jeszcze mógłbym tu dodać na start.

Cytat:
2. Prowadzisz na żywo ZC? Napisz coś więcej o sobie.
Generalnie to bardzo rzadko, moi gracze nie przepadają za tym systemem, między innymi dlatego, że nie czytają prozy Lovecrafta. Ja jednak zarówno system jak i opowiadania uwielbiam Próba zagrania tutaj na forum jest formą zdobycia doświadczenia w tę grę.

Cytat:
4. Z nowymi na forum czasem jest ten problem, że po miesiącu przestają się logować. A nie chce tracić czasu na robienie pełnej mechaniki do dwu postów. Chciałbym wiedzieć jak długo przewidujesz pociągnąć sesję. Jakie tempo sesji co ile dni mamy postować? Czy używamy Google dokumentów czy nie?
Myślę, że będę tu uczęszczał, nie wydaje mi się bardzo inwazyjne napisanie raz na kilka dni posta. Jak długo będzie się to ciągnąć dokładnie nie wiem. Wiem tylko, że to niedługa kampania, która przy stole potrwała by około czterech sesji. Co do postów myślę, że do pięciu dni będzie OK (nie wiem czy to dużo czy mało). Jeśli chodzi o Gdoc to nie wiem do czego mogą tu służyć. Naprostujesz mnie?

Cytat:
Podasz terminy to zacznę myśleć o zdobyciu 6.ed, bo mam i grałem w 5.5. Wiele się zmienia?
No myślę że do pięciu dni to jest akurat czasu, choć mogę się mylić, bo jestem kompletnie zielony w granie na forum. Oczywiście wszystko jest do wspólnego ustalenia, więc sugestie są jak najbardziej na miejscu.
 

Ostatnio edytowane przez RapMif : 15-04-2018 o 10:35. Powód: Odpowiedz na kolejny post
RapMif jest offline