Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-04-2018, 13:21   #211
Sam_u_raju
 
Sam_u_raju's Avatar
 
Reputacja: 1 Sam_u_raju ma wspaniałą reputacjęSam_u_raju ma wspaniałą reputacjęSam_u_raju ma wspaniałą reputacjęSam_u_raju ma wspaniałą reputacjęSam_u_raju ma wspaniałą reputacjęSam_u_raju ma wspaniałą reputacjęSam_u_raju ma wspaniałą reputacjęSam_u_raju ma wspaniałą reputacjęSam_u_raju ma wspaniałą reputacjęSam_u_raju ma wspaniałą reputacjęSam_u_raju ma wspaniałą reputację
Ja również chciałem Wam serdecznie podziękować. Strasznie się wkręciłem w tą sesję i żałuję, że akurat trafiła ona na intensywny okres w życiu Armiela bo jak sam mówi mogła być jeszcze lepsza. Jeżeli to z winy wyboru Tobiasa nie poszło tak jak sobie Armiel wymarzył to przyjdzie mi tylko przeprosić. W pierwszym odruchu chciałem by sięgnął on po Kryształ, może to by był ten właściwy wybór. Potoczyło się jednak inaczej a patrząc na końcówkę to sprawa się nie zamknęła.
Tak więc jeszcze raz dziękuję za pobyt w magicznym pełnym bólu i cierpienia Dominium. Choć świat okazał się pełen smutku ja bawiłem się w nim zacnie choć nie udało mi się w pełni przebudzić Wachlarza.
Dziękuję
Armielu jak zwykle chylę czoła przed Twoim magicznym kunsztem opowiadania historii.
 
Sam_u_raju jest offline