Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-04-2018, 13:12   #11
AJT
 
AJT's Avatar
 
Reputacja: 1 AJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Clutterbane Zobacz post
Względem podręcznikowego tropiciela ogólne zdolności takie jak primeval awareness powinny się różnić w wordingu - polecam sprawdzić. Jak będę miał chwilę wolnego czasu to Ci usystematyzuję trochę KP. Gdybyśmy zaczynali na pierwszym poziomie czułbyś się pewnie trochę bardziej komfortowo z racji mniejszej liczby features, ale przed kolejnym awansem będziesz już jak ryba w wodzie.

(...)

Jak macie chwilę i chcecie wybrać kolorek - proszę bardzo.
Tak, wording miałem zamiar jeszcze później przejrzeć i zaktualizować z innymi tekstami. Ogólnie chyba to i ekwipunek mi jeszcze został.

Wiem, że są błędy jeszcze na pewno, ale jestem pozytywnie zaskoczony, bo myślałem że jest trudniej coś stworzyć. Szczególnie, jak piszesz, nie na pierwszym poziomie. Dzięki za pomoc dotychczas i za planowane ponowne przejrzenie tego


Kolorek MtG to myślę, że zielony najbardziej spasuje.
 
AJT jest offline