Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-04-2018, 13:24   #13
hen_cerbin
 
hen_cerbin's Avatar
 
Reputacja: 1 hen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Clutterbane Zobacz post
Na alignmenty postaci specjalnie nie patrzę, konflikty "światopoglądowe" wolę budować na kolorach z M:tG, bo unikają wartościowania na dobro i zło oraz dają więcej możliwości (standardowe prawo kontra chaos z D&D można opisać walką między białym a czerwonym, a przecież jeszcze są trzy inne kolory i kombinacje multikolorowe do dyspozycji ). Jak macie chwilę i chcecie wybrać kolorek - proszę bardzo. Organizacje występujące w grze też przypisuję do kolorów - Lordowski Sojusz jest w tym względzie biały jak śnieg.
To się świetnie składa, Angusowi i z urodzenia najbliżej do Lordowskiego Sojuszu, jak i z charakteru. I, jak widać, z koloru.

Co do reszty gry i poruszanych tu tematów - pod wypowiedzią AJT-a podpisuję się w całości. Także dla mnie to pierwsze doświadczenie z piątą edycją i jedno z pierwszych z D&D w ogóle, i chętnie skorzystam z Waszych rad i doświadczeń.
Na przykład czy Animal Handling przyda mi się do czegoś, skoro i bez można mieć po jednym zwierzęciu z każdej kategorii (a resztą może zająć się Morhołt).

Tylko przyznam że Angusa na cavaliera nie chciałbym przerabiać - tyle czasu spędziłem na kombinowaniu ze statystykami spędziłem by mieć choć te +2 w Charyzmie przy zachowanych wysokich zdolnościach bojowych i jako takiej Mądrości (nie mówiąc już o zastanawianiu się nad manewrami z Battle Mastera), że wolałbym zostawić jak jest.
 
__________________
Ostatni
Proszę o odpis:
Gob1in, Druidh, Gladin
hen_cerbin jest offline