Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-04-2018, 14:50   #16
Krieger
 
Krieger's Avatar
 
Reputacja: 1 Krieger ma wspaniałą reputacjęKrieger ma wspaniałą reputacjęKrieger ma wspaniałą reputacjęKrieger ma wspaniałą reputacjęKrieger ma wspaniałą reputacjęKrieger ma wspaniałą reputacjęKrieger ma wspaniałą reputacjęKrieger ma wspaniałą reputacjęKrieger ma wspaniałą reputacjęKrieger ma wspaniałą reputacjęKrieger ma wspaniałą reputację
Czerwona Rycerka i domena Knowledge też są mocno niebieskie, bogini może podszyta delikatnie bielą.

Moje szkice bondsów:

- Chociaż na pierwszy rzut oka mamy z Angusem wiele wspólnego, nie moglibyśmy się bardziej różnić. Jednak od kiedy przyszedł mi z pomocą podczas karczemnej burdy którą niechcący rozpętałem i obaj skończyliśmy wyrzuceni na zbite pyski*, uprzedzenia zmieniły się w coś w rodzaju kamraderii.

- Alaryk jest bardzo stary, Dolina jest jego domem od stuleci. Czy jest skłonny podzielić się swoją wiedzą i doświadczeniami? Czy poznał kiedyś któregoś z moich przodków?

- Dawit to awanturnik z krwi i kości. Mam wrażenie, że uważa mnie za sztywniaka i stroi sobie ze mnie żarty - odrobina powagi by mu nie zaszkodziła...

- Muszę świecić dla moich towarzyszy przykładem kultury i zdrowego rozsądku - noblesse oblige. Dzięki mnie i moim czynom zrozumieją doktrynę Czerwonej Rycerki i wagę nazwiska de Bleys.

Dzisiaj jestem w podróży a potem w pracy, ale zacznę stukać jak tylko znajdę chwilę

* Uświadomiłem sobie że jesteśmy już całkiem pakerscy i znani jak na standardy Zasępca, nie tak łatwo nas by było sprać
 
__________________
Originally Posted by The Giant
Fantasy literature is ONLY worthwhile for what it can tell us about the real world; everything else is petty escapism.

Ostatnio edytowane przez Krieger : 15-04-2018 o 16:00.
Krieger jest offline