Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-04-2018, 16:35   #596
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Kochani jeszcze się układam, komputer dalej szwankuję stąd post taki niewyjustowany i brzydki ale jest. Jak tylko uda mi się ponaprawiać albo wypożyczyć coś to będzie podlegał edycji ale po prostu czułem potrzebę coś wrzucić mam nadzieje że się wam spodoba

Sune napisała mi że ma trochę problemów jak wróci to pociągniemy jej wątek. Co do tych artykuł w Czwartym Wymiarze to serio była kiedyś cała seria ich na ten temat czytałem.

Myślałem też żeby zrobić Igorowi mini Questa z uspokojeniem ducha inspirowanego pewną starą gierką "Ghost Master" tak w ramach ochronny śpiących ale do niczego nie będę przymuszać

Dodałem też wreszcie kawałek tego Światostwarzania które wam ciągle obiecywałem mam wrażenie że wyszło niezgrabnie ale chciałem pokazać że działania waszych postaci zaczęły przyciągać wzrok pewnych potężnych organizacji.

Ps. Daratlach bardzo dziekuję za mądrę słowa staram się układać z tą ciężką sytuacją jakoś to idzie.
 
Brilchan jest offline