Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-04-2018, 21:34   #54
Buka
Wiedźma
 
Buka's Avatar
 
Reputacja: 1 Buka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputacjęBuka ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Buka Zobacz post
Na koniec rozmowy Hena spyta każdego herołsa, czym się zajmuje (czyli mechanicznie, kim jest w świecie D&D). Poprosiłabym odpowiedzi tu w komentarzach, jednak w wersji takiej, w jakiej byście jej odpowiadali w sesji, czyli... "wywijam mieczem", "magią muzyki się zajmuję", "otwieram, co nie powinno by dostępne" i tak dalej... rozumiecie chyba o co mi biega?
Melkor napisał w sumie w poście, i tu to jeszcze raz przypomniał... a pozostali? :PP



Cytat:
Napisał Lord Melkor Zobacz post
E - wrzuciłem końcówkę rozmowy z Heną na Doca, jakbyśmy dalej chcieli między postaciami porozmawawiać.
A ja skasowałam... xP Hena już was zostawi samych, będzie się zbierała, a i owszem, rozmawiać o pupci maryny to tam sobie możecie, ale ja już nowego posta szykuję... a wtedy to naprawdę wszyscy możemy już sobie pogadać przy drugim spotkaniu z Heną, może te dialogi wyjdą wtedy bardziej po ludzku
 
__________________
"Nawet nie można umrzeć w spokoju..." - by Lechu xD
Buka jest offline