Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-04-2018, 10:05   #36
AJT
 
AJT's Avatar
 
Reputacja: 1 AJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputacjęAJT ma wspaniałą reputację
To propozycja bondów

Angus - Może Władcą, dajcie mu bogowie, kiedyś zostanie. Na bohatera jednak trzeba zasłużyć. Co nieco swej wiedzy mu przekażę, więc niech mnie obserwuje.

Morhołt - Będą z niego ludzie. Dzielny i odważny. Dobry i dzielny kompan. Powinien jednak obrać swoją samodzielną drogę, jak ja, tylko wtedy go czeka przyszłość.

Alaryk - Srogi i potężny. Lepiej mieć po swojej stronie, niż naprzeciw siebie. Jego jak postępować nie będę uczył.

Wilk - Jak i jego mentor za mało się śmieje. Obydwaj chyba za mało cieszą się życiem. Nic tu raczej nie zmienię...

Gryf - Też nieco przesztywniony, jednak koniec, końców pozytywny. Czasem się na mnie zeźli, ale myślę że skrycie ceni moje umiejętności. Myślę, że jesteśmy dobrą drużyną.
 
AJT jest offline