Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-04-2018, 19:24   #1024
Warlock
Konto usunięte
 
Warlock's Avatar
 
Reputacja: 1 Warlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputację
Przywróciłem sesję, tak jak ustaliliśmy via PW. Jeśli chodzi o faktyczny jej start, to pewnie zajmie to jakieś dwa tygodnie. Myślę nad rekrutacją dodatkową, bo Asderuki z nami nie będzie grać (i prawdopodobnie Feniu też) z nadmiaru sesji, choć z drugiej strony wiem, że są chętni i bez castingu by się obeszło. Do tego czasu (startu sesji) będą tu się pojawiać moje posty z kolejnymi dla was informacjami. Muszę uporządkować wszystkie deklaracje sprzed 10-20 stron komentarzy i też mam zamiar ostatecznie dokończyć materiały do sesji, aby już nie musieć do tego wracać w trakcie sesji. Tak czy siak będę wszystko jeszcze sprawdzał (łącznie ze skrzynką PW), ale jeśli ktoś pamięta, że jego postać coś miała dostać (część z was brała udział w szkoleniach, pozostali się uczyli zaklęć, Laran miał wyruszyć do Wieży Sekhaby, aby zdobyć informacje o Kamieniach Tytanów itd.), to dajcie znać, bo to ułatwi mi zadanie. Wiem, że łatwo nie jest wrócić do sesji po kilku miesiącach przerwy, ale bez obaw - wszystko do tego czasu wytłumaczę i przypomnę.

P.S. Przypominam, że dobrym źródłem informacji o świecie jest strona kampanii. Mam też wszystkie wasze karty postaci.
 
__________________
[URL="www.lastinn.info/sesje-rpg-dnd/18553-pfrpg-legacy-of-fire-i.html"][B]Legacy of Fire:[/B][/URL] 26.10.2019
Warlock jest offline