Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-04-2018, 21:25   #136
Gladin
 
Gladin's Avatar
 
Reputacja: 1 Gladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Phil Zobacz post
A tak z innej beczki. Wydawało mi się, że w PBF MG ma wpis, potem każdy gracz ma 1 wpis itd. A tu Gladin już ma trzy nie przeszkadza mi to, tylko pytam jakie są zasady
a to korygujcie mnie proszę... ja pierwszy raz przez forum gram (nie licząc 2-3 postów w gobliniej kampanii). Dopiero wczuwam się w klimat takiej formy grania. Staram się nie wybiegać za nadto do przodu w poście, a z drugiej strony nie chcę, żeby każda akcja się rozwlekała w czasie. Jeden wpis to wprowadzenie nie dotyczące przebiegu zdarzeń, więc wpisy mam faktycznie dwa - być może mogłem zawrzeć w pierwszym od razu oba, i gracze postujący później po prostu musieliby się jakoś w mojego posta wpasować?
 
Gladin jest offline