Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-04-2018, 19:48   #62
Layla
 
Layla's Avatar
 
Reputacja: 1 Layla ma wspaniałą reputacjęLayla ma wspaniałą reputacjęLayla ma wspaniałą reputacjęLayla ma wspaniałą reputacjęLayla ma wspaniałą reputacjęLayla ma wspaniałą reputacjęLayla ma wspaniałą reputacjęLayla ma wspaniałą reputacjęLayla ma wspaniałą reputacjęLayla ma wspaniałą reputacjęLayla ma wspaniałą reputację
Ronin właśnie dał mi znać na privie, że odchodzi z sesji z powodu braku czasu, więc pomyślałam, że może warto zapytać, czy ktoś inny też ma takie plany na najbliższy czas?

Wiem, że sesja pewnie nie jest zbytnio porywająca, bo skupia się właściwie tylko na odwiedzaniu kolejnych pokojów, więc jeśli ktoś jeszcze chce odejść, nie będę mieć nikomu za złe, bo może źle się bawicie? Odpisujecie z przymusu? Dajcie jakiś feedback, jak to u Was wygląda.

A Tobie, Ronin, dziękuję za tę krótką grę i mam nadzieję, że uda nam się zagrać jeszcze w innych przygodach Wszystkiego dobrego dla Ciebie w sesjach, w których grasz Eckhardt zostanie NPC-em a potem pewnie mu się zejdzie w dogodnej chwili.
 
__________________
Every next level of your life will demand a different version of you.
Layla jest offline