Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-04-2018, 22:25   #76
xeper
 
xeper's Avatar
 
Reputacja: 1 xeper ma wspaniałą reputacjęxeper ma wspaniałą reputacjęxeper ma wspaniałą reputacjęxeper ma wspaniałą reputacjęxeper ma wspaniałą reputacjęxeper ma wspaniałą reputacjęxeper ma wspaniałą reputacjęxeper ma wspaniałą reputacjęxeper ma wspaniałą reputacjęxeper ma wspaniałą reputacjęxeper ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał lShadowl Zobacz post
Kurcze przegapiłem termin... ech... przepraszam wszystkich ale miałem pilny wyjazd i cały czas myślałem że w weekend był odpis i że mam czas jeszcze heh... co zrobić. Mam nadzieje że uznane jest że byłem oszołomiony Pozdrawiam i mam zamiar dalej uczestniczyć więc jak coś nie zniknąłem.
Dostałeś gwiazdkę. Dostaniesz drugą i znikasz

Cytat:
Napisał lShadowl Zobacz post
Po tym incydencie z kuflem jestem ciekaw czy mogę znać choć kilka informacji o mojej postaci jaką MG czy taz KP? Znaczy w czym i w jakich reakcjach jest dobra ? Wiadomo człowiek wie takie rzeczy i chciałbym wiedzieć co postać wie że jest w stanie zrobić z dużym prawdopodobieństwem.
Znaczy, chodzi Ci o wgląd do karty postaci, bo za bardzo nie rozumiem. Pewnie dlatego, że to po akwilońsku, a Arslan za bardzo w tym języku nie mówi Karty tutaj.

Post krótki, bo nie wiem co Wam do głowy strzeli. Znaczy się domyślam się...
 
xeper jest offline