Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-07-2007, 20:36   #142
Aivillo
 
Aivillo's Avatar
 
Reputacja: 1 Aivillo jest jak niezastąpione światło przewodnieAivillo jest jak niezastąpione światło przewodnieAivillo jest jak niezastąpione światło przewodnieAivillo jest jak niezastąpione światło przewodnieAivillo jest jak niezastąpione światło przewodnieAivillo jest jak niezastąpione światło przewodnieAivillo jest jak niezastąpione światło przewodnieAivillo jest jak niezastąpione światło przewodnieAivillo jest jak niezastąpione światło przewodnieAivillo jest jak niezastąpione światło przewodnieAivillo jest jak niezastąpione światło przewodnie
No to świetnie! Taka częstotliwość jak najbardziej mi pasuje A teraz dam wam tu ten cały plan (nabazgrałam w 5 min :P) Mam nadzieję że o to chodziło, jeżeli chcecie więcej szczegółów to dajcie znać. Ja jednak co do przedmiotów daje wam wolną rękę. Więc nie obrażę się broń Boże jak napiszecie, że np schowaliście się za beczką z piwem. To wasza wyobraźnia i przygoda, byle z sensem było. Nie przyjmę np. posta gdzie napiszecie, że siedzicie na tronie albo skradacie się wzdłuż rzeczki. Ale to jest chyba jasne.
Acha, jeszcze jedna rzecz. Jako, że jestem zupełnie zielona w sprawach typowo mechanicznych (kostki i te bajery) wasze szczęście i nieszczęście zależy od mojego kaprysu Cóż MG ma wkońcu też jakieś prawa....
Jak narazie tyle. Posta już powoli sobie układam, ale ostrzegam, że raczej rano nie będzie, bo mam sporo spraw do pozałatwiania. Tylko wieczór wchodzi w grę
 
Aivillo jest offline