Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-04-2018, 15:47   #690
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
- Ok, Luna dziś też jest dzień


@Wszyscy

- Wstawiłem Greyów w exel ze ściągą. Tam jest trzon ekwipunku chociaż dość rzadko tam zaglądam i uaktualniam. Bazuję na swoim misiowej wersji i jestem zbyt leniwy by na bierząco uaktualniać co chwila tai tłum 2x pod rząd. Dlatego rzadko jest tam aktualna sytuacja, zwłaszcza co do ekwipunku.

- Wpisałem też nowych lemingów - Parchów. Sam tak przykładowo obrobiłem Grey 27. Resztę bandy macie okazję obrobić i zaprojektować po swojemu. Wśród nich nie ma takich specjalności jak naprawa czy lekarz by się nie kłóciło z tym co już było powiedziane w grze. Imiona, wygląd, focie, resztę możecie wybrać po swojemu. Perun fajnie jakby obrobił Grey 31, Blacki by się nie nudziły mogą zrobić Grey 20 skoro jest już z nimi na pokładzie. Reszta zostawałaby o dyspozycji pozostałej trójki.

- Dla leniwych tu jest ściąga: https://docs.google.com/spreadsheets...#gid=323204501
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline