Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-04-2018, 18:49   #456
Autumm
 
Autumm's Avatar
 
Reputacja: 1 Autumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputację
A mi się chyba ta część najbardziej podobała - chyba ze względu na świetną scenę walki w wiosce i to, że miałam wrażenie, że teraz nasze indywidualne wybory faktycznie mają spore znaczenie, a stawka była spora Generalnie ta kampania ma odczuwalną liniowość, ale z sesji na sesji jest lepiej z naszą wolnością, więc nie mam do czego się czepić, tylko powiedzieć że kierunek dobry i trzeba go kontynuować

A co do sugestii lil o relacjach/interakcjach w drużynie to przychylę się do tego, że faktycznie jakoś warto by dać "oddech" by takowe mogły się bardziej rozwinąć. Myślę że właśnie danie więcej miejsca RP sprawiłoby, że nie trzeba by "odświeżać" składu o nowe postacie (ale nie jestem na nie, jak MG chce kogoś dołączyć). Zaczątki takich interakcji już są - na Zahiji i Ianusie widać to wspaniale (super odgrywanie, btw), ale Cedmon i Enki też chyba się z sesji na sesję lepiej ze sobą rozumieją - ja przynajmniej widzę też tu chemię, trochę na zasadzie kontrastu para prostych zabijaków vs. para mądrzejszych ale bardziej dramatycznych postaci
 
__________________
"Polecam inteligentną i terminową graczkę. I tylko graczkę. Jak z każdą kobietą - dyskusja jest bezcelowa - wie lepiej i ma rację nawet jak się myli." ~ by Aschaar [banned] 02.06.2014
Nieobecna 28.04 - 01.05!
Autumm jest offline