Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-07-2007, 00:49   #3
Hael
 
Reputacja: 1 Hael jest na bardzo dobrej drodzeHael jest na bardzo dobrej drodzeHael jest na bardzo dobrej drodzeHael jest na bardzo dobrej drodzeHael jest na bardzo dobrej drodzeHael jest na bardzo dobrej drodzeHael jest na bardzo dobrej drodzeHael jest na bardzo dobrej drodzeHael jest na bardzo dobrej drodzeHael jest na bardzo dobrej drodzeHael jest na bardzo dobrej drodze
Może ustlmy na początek jakieś jedno miejsce akcji, porę roku, sytuację, styl gry, cokolwiek? Bo jak na razie, każdy konsekwentnie trwa przy swoim i jedno z drugim się kłóci...

EDIT: Odpisałeś mi hanzo przez PW, jednak ja uparcie nadal pisać będę w komentach...
Mamy pisać każdy oddzielną historię? Po co? Będzie to przecież nudne jak flaki z olejem, dopóki nie wejdziem w jakąś interakcje. Do czegoś takiego dążyłem w swoich postach - no i tu właśnie pojawiają się niezgodności.
Mój samuraj znajduje się w pałacu Skorpionów, gdzieś na ziemiach Mirumisei. Zakładałem, że wszyscy mamy się spotkać, dlatego w drugim moim poście umieściłem postać hanza i Migdael. No i... Co z tym dalej począć?
 
__________________
Ich bin ein Teil von jener Kraft
Die stets das Böse will
Und stets das Gute schafft...

Ostatnio edytowane przez Hael : 02-07-2007 o 12:19.
Hael jest offline