Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-04-2018, 20:39   #244
Loucipher
Konto usunięte
 
Reputacja: 1 Loucipher ma wspaniałą reputacjęLoucipher ma wspaniałą reputacjęLoucipher ma wspaniałą reputacjęLoucipher ma wspaniałą reputacjęLoucipher ma wspaniałą reputacjęLoucipher ma wspaniałą reputacjęLoucipher ma wspaniałą reputacjęLoucipher ma wspaniałą reputacjęLoucipher ma wspaniałą reputacjęLoucipher ma wspaniałą reputacjęLoucipher ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Pipboy79 Zobacz post
- W walce, całkiem wyrównanej ale jednak trochę lepszym okazał się niemiecki oficer. Dołożył więc Edwardowi. Niemniej Edward zajął go na tyle długo, że Gabrielle zanim jej zimno nie wyłączyło z akcji, zdołała namówić podwładnych Niemca do kapitulacji. A gdy ten się wyzwolił od Edwarda i pewnie przywróciłby dyscyplinę w szeregach bo już Gabrielle była szczękająca zębami no to wystrzelił ranny brytyjski marynarz. I gdy sytuacja ważyła się na ostrzu noża na scenę wrócił John z dwoma marynarzami. Mam nadzieję, że to podsumowanie wystarczająco wyjaśnia zbiorczy charakter sukcesu
Widzę, że skróciłeś mój rozwlekły proces myślowo-decyzyjny i zagrałeś zgodnie z pierwszą deklarką - back to action No i fajnie - przynajmniej się na coś przydałem

Cytat:
Napisał Pipboy79 Zobacz post
- W każdym razie udało się zdobyć artefakt i brytyjscy marynarze pomogli go przenieść na niszczyciel tak samo jak trójkę pokiereszowanych agentów. (...) gratuluję ukończenia i przetrwania 1-ej misji
V I C T O R Y ! ! !

OK... to teraz co dalej?

Cytat:
Napisał Aiko Zobacz post
ojej żyjemy
No raczej A już momentami myślałem, że dane mi będzie odegrać smutną scenkę morskiego pogrzebu na pokładzie "Cossacka". Choć w sumie nic nie stoi na przeszkodzie... kilku zabitych po naszej stronie jest...

Cytat:
Napisał Aiko Zobacz post
Cytat:
No a na hipotermię zdecydowanie pomogł terapia łóżkowa w kajucie.
To co panowie chcemy się pointegrować? ^^ Mamy coś do omówienia z Johnem
Brzmi interesująco... podzielisz się szczegółami na docu?
 
Loucipher jest offline