Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-04-2018, 22:03   #458
xeper
 
xeper's Avatar
 
Reputacja: 1 xeper ma wspaniałą reputacjęxeper ma wspaniałą reputacjęxeper ma wspaniałą reputacjęxeper ma wspaniałą reputacjęxeper ma wspaniałą reputacjęxeper ma wspaniałą reputacjęxeper ma wspaniałą reputacjęxeper ma wspaniałą reputacjęxeper ma wspaniałą reputacjęxeper ma wspaniałą reputacjęxeper ma wspaniałą reputację
Myślałem, że dostanę solidniejszy feedback, ale skoro Panowie nie chcą się wypowiadać...

Dołączy do nas w kolejnej sesji jeszcze jeden gracz, Prince_Iktorn, którego Relhad ma w założeniu być pierwszą linią obok Ianusa.

Odpowiadając na uwagi. Sesja nie jest tak szybka jak bym chciał, ale daje mi ogromnie dużo satysfakcji, z każdą przygodą coraz więcej. Myślę, że przy tym tempie jakie mamy 5-3, dało by się coś ugrać na docu, dorzucić BN i jakieś poboczne wątki, a jak nie to gotów jestem jeszcze bardziej zwolnić, tak żeby wszyscy byli zadowoleni. Żeby sprostać temu zadaniu, muszę nieco przebudować kolejną odsłonę Noża Czarnoksiężnika, dlatego teraz będziemy mieli chwilę przerwy.

@liliel - punkty magii zależą od cechy POW postaci, a ta na razie się nie zmienia, więc nadal Zahija ma ten sam limit PM. Taki system, taki świat. Natomiast nie ma problemu z siłą byka, rzucę na naukę tego czaru i zobaczymy czy wejdzie. Co do drugiego czaru i czasu w Vazikh, to efekty dostaniesz via PW i sobie to ładnie napiszesz.

@wszyscy - uaktualniłem charakterystyki, jakby kogoś interesowało.
 
xeper jest offline