Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-07-2007, 10:13   #88
Kolmyr
 
Kolmyr's Avatar
 
Reputacja: 1 Kolmyr jest po prostu świetnyKolmyr jest po prostu świetnyKolmyr jest po prostu świetnyKolmyr jest po prostu świetnyKolmyr jest po prostu świetnyKolmyr jest po prostu świetnyKolmyr jest po prostu świetnyKolmyr jest po prostu świetnyKolmyr jest po prostu świetnyKolmyr jest po prostu świetnyKolmyr jest po prostu świetny
Lekarz po słowach Blackera zerknął w karty pacjentów. Nie bał się go bo wiedział że leki nie prędko przestaną działać.

-Niestety Piotrze nie możemy tego zrobić po waszym wczorajszym "wyskoku".-najpierw odpowiedział samobójcy-Zaś co do Pana... Panie Blacker to oczywiście ma Pan racje skoro to "was" interesuje to opowiem o sobie. Od najmłodszych lat interesowałem się "ludzkim" umysłem. Dlatego na swój przyszły zawód wybrałem psychiatrie. Studia z wyróżnieniem ukończyłem w Warszawie a potem trafiłem tu... do "Zacisza". Nie mam żony ani narzyczonej. Moja rodzina nie żyje. Jestem sam na świecie. A co do Pana... jeśli nie chce Pan odpowiadać to nikt Pana nie zmusza... powrót do zdrowia wymaga chęci i pracy pacjenta jak mówiłem...- słowo Pan było przez niego nadużywane. Jakby bawił sie i śmiał z byłego żołnierza. Blackera to wkurzało... i to bardzo
 
__________________
To była dłuuuga przerwa... przepraszam wszystkich i ogłaszam oficjalnie... wróciłem !!!
Kolmyr jest offline