Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-04-2018, 22:54   #140
Armiel
 
Armiel's Avatar
 
Reputacja: 1 Armiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputację
Graczom dziękuję za szybkie głosowanie.

waydack - bardzo Ci dziękuję za grę - chociaż krótką, to jednak naprawdę super się bawiłem z Tobą na pokładzie. Mam nadzieję, że będziesz nas czytał bo zaproponuję Ci rolę Publiczności nr 2 w sesji, jeśli będziesz chciał No i super ten post ostatni. Jak chcesz możesz też wrzucić takiego z pożegnaniem DOMU i z emocjami, jakie towarzyszą bohaterowi.

Co do reszty.

Poproszę o posty podsumowujące Wasze działania w tym skacowanym dniu i nocy. Chciałbym wiedzieć, kto posłuchał rady Mistrza Gry i oszczędza siły, a kto imprezuje licząc na to, ze Publiczność to doceni.

GreK - Twoja April zmienia kolorek i drużynę.

Czas na posty od Was do piątku wieczorem. Ja w sobotę wrzucę post z odpowiedzią i nowym wyzwaniem, chyba że chcecie bym od razu je dał - wtedy proszę o sygnał i jutro możemy jechać dalej.

Na ten moment życzę Wam dobrej nocy. W grze i w realu
 
Armiel jest offline