Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-04-2018, 00:20   #16
Hakon
 
Hakon's Avatar
 
Reputacja: 1 Hakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputację
Kastor uśmiechnął się pod nosem gdy klawisz zwiał. schylił się ponownie by wytrzeć ręce i broń oczekując co reszta uczyni.
W końcu odwrócił się do Harmy.
- Mając klucze jesteś już nieprzydatna.- Uśmiechnął się szelmowsko i zawiesił na niej wzrok.
- Jeśli liczysz, że moje słowo dane suce coś znaczy to jesteś w błędzie, ale znaj moją dobroć.- Kończąc rzucił dziewczynie pęk kluczy.
- Teraz robisz co należy lub tu i teraz moje fantazje się ziszczą. No i na Twoim miejscu bym się pospieszył i ruszył.- Dodał i wstał.

- Ktoś wie co jest tam gdzie pobiegł ten obszczaniec?- Zapytał rozglądając się po dwóch korytarzach. Korciło go iść drogą, którą znają ale jeśli klawisz zwiał tą drugą to znaczyło dwie rzeczy.
- Jeśli ten kmiot wybrał tą drogę.- Kiwnął głową za uciekającym.
- To, albo do kumpli lub srając po nogach zwiewał z kompleksu.- Przedstawił zagadkę numer jeden.
- Czy może ktoś wie kto i po co otworzył te cele?- Zadał drugie pytanie.
 
Hakon jest offline