Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-04-2018, 09:41   #21
traveller
 
traveller's Avatar
 
Reputacja: 1 traveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputację
Szkot wywołany do tablicy splunął soczystym glutem na pająka i rozwrzeszczał się aż nadto czerwony od gorzały.

-Willy nikogo nie zabił chociaż chciałby. Willie podejrzewa, że jesteś z Mafii pajęczarzu i chcesz mnie wrobić albo ktoś wrabia mnie w nocy (o ile jest to możliwe). Willie nie będzie zdradzał swojej roli żeby nie stać się celownikiem dla "złych", ale pochopnie rzucanie głosami niczego tu nie da. Willi wolałby żeby wypowiedzieli się inni. Willie w nocy próbował czynić dobro. Zlinczujcie Williego jeśli chcecie, ale pozbawicie tym sposobem Miasta przewagi. Lepiej sprawdzić Williego w nocy/wsadzić do więzienia żeby wiedzieć, że mówi prawdę. Willie ma mordercze zapędy, wygląd który daje dożywocie, ale serce gołębia.

 
__________________
"Tak, zabiłem Rzepę." - Col Frost 26.11.2021
Even a stoped clock is right twice a day
traveller jest offline