Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-06-2005, 00:22   #6
Hood
 
Reputacja: 1 Hood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłość
Hmm... Pytanie po tylu dniach zawieszenia w forumowym niebycie znalazło wreszcie drogę do mojego rozumu...

Otóż nie znam NS i nie o niej chcę pisać. Grałem kiedyś w Cthulu. W każdej epoce miałem okazję się znaleźć i przyznać muszę, że moim skromnym zdaniem internet zupełnie popsułby klimat i nastrojowość teog świata - pomimo, że grać można również w latach 90tych, kiedy na tzw. "zachodzie" internet jest już raczej powszechnym "dobrodziejstwem".

Po prostu - cała frajda polegała na tym, żeby iść do tej biblioteki, spędzić tam trochę czasu pośród książek i kurzu, aby znaleźć wyrwaną kratkę i fragmentaryczną rycinę o tym, co nas interesuje... Jakoś Internet nie wydajemi się pasować do tego klimatu grozy... Sądzę, że dzięki sieci globalnej wszyscy czują, że mają władzę nad światem, a wszystko jest w zasięgu ich ręki... Daltego pzresstają się bać...
 
Hood jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem