Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-04-2018, 20:23   #42
traveller
 
traveller's Avatar
 
Reputacja: 1 traveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputację
-Według rachunków Williego wystarczą do tego dwie osoby Pajączku, jeżeli wąż jest trwale niewidzialny dla tego, który sprawdza kto kogo odwiedził lub jest to zużywalna umiejętność i założymy, że Gollumicę odwiedziły dwie osoby: Willie i atakujący, to mogłaś w tym wypadku widzieć tylko Williego. Defacto jest to właśnie "wrobieniem" bo pozostałe osoby odwiedzające cel ataku mogą być odbieranie jako atakujący. To tylko teoria, ale tylko tak Willie potrafi wyjaśnić czemu widziałeś w nocy wyłącznie jego. Drodzy Nie-Szkoci jeżeli stracimy w dzień 1 miastowego i w nocy 2 kolejnych no to wtedy dopiero będzie pozamiatane. Jeżeli macie wątpliwości to sprawdźcie mnie w nocy lub wsadźcie do więzienia, nic mi nie straszne.
 
__________________
"Tak, zabiłem Rzepę." - Col Frost 26.11.2021
Even a stoped clock is right twice a day
traveller jest offline