Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-04-2018, 07:51   #47
traveller
 
traveller's Avatar
 
Reputacja: 1 traveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Eniacknight Zobacz post
-Natomiast ciekawi mnie pewna sprzeczność. Najpierw mówisz, że „Willie podejrzewa, że jesteś z Mafii pajęczarzu i chcesz mnie wrobić”, a potem dodajesz, że „Willie odwiedził staruchę, ale nie żeby zabić dzierlatkę.”. Skoro pająk wskazał, że odwiedziłeś goblinicę i ty potwierdzasz, że to prawda, to w jaki sposób on cię wrabia czy tam wrabiał? Miałoby to sens, gdybyś jej nie odwiedził, ale przecież sam twierdzisz, że to uczyniłeś.
-Willie powiedział już to co chciał. Pierwsza reakcja Williego wynikała z tego, że to dość dziwne, że Pająk widział w nocy tylko jego jeśli śmierć zabrała Golluma w spódnicy i Willie zareagował instynktem obronnym. Potem przemyślał sprawę i doszedł do wniosków, które przedstawił wyżej. Willie najwyraźniej zostanie ostatnim królem Szkocji i umrze na szafocie jak Mel Gibson udający Szkota z czystym sumieniem i podniesionym licem.
 
__________________
"Tak, zabiłem Rzepę." - Col Frost 26.11.2021
Even a stoped clock is right twice a day
traveller jest offline