Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-04-2018, 09:27   #61
Wisienki
 
Wisienki's Avatar
 
Reputacja: 1 Wisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Johan Watherman Zobacz post
W 100% gotowych kart postaci: 1
Kart wymagających drobnych poprawek lub w około 90% gotowe: 3
Karty które są w trakcie tworzenia jednak nie widziałem ale jestem w kontakcie: 2
Brak kart postaci ale osoby zapowiedziały się w temacie lub na PW ale poza tym nie mam od dłuższego czasu informacji: 2+, nie chce mi się dokładnie zastanawiać nad tym.

Ogólnie, tradycyjnie, zawsze służę pomocą przy tworzeniu KP i wiele ze mną mona ugadać. Mechanika WoDa i Maga jest dość prosta. Mechanika magy czasem może budzić problemy ale rozkminianie jej to sama przyjemność
Czy moja jest już ok? Próbowałam poprawić rekwizyty
 
__________________
Wiesz co jest największą tragedią tego świata? (...) Ludzie obdarzeni talentem, którego nigdy nie poznają. A może nawet nie rodzą się w czasie, w którym mogliby go odkryć. Ruchome obrazki - Terry Pratchett
Wisienki jest offline