Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-04-2018, 17:13   #789
pi0t
 
pi0t's Avatar
 
Reputacja: 1 pi0t ma wspaniałą reputacjępi0t ma wspaniałą reputacjępi0t ma wspaniałą reputacjępi0t ma wspaniałą reputacjępi0t ma wspaniałą reputacjępi0t ma wspaniałą reputacjępi0t ma wspaniałą reputacjępi0t ma wspaniałą reputacjępi0t ma wspaniałą reputacjępi0t ma wspaniałą reputacjępi0t ma wspaniałą reputację
Feniu, możesz i całkiem zignorować mój post. Nie chciałem tylko tak znikać bez "pożgania". Zwyczajnie Fik wyruszył na spotkanie nieznanego. Tam, gdzie nigdy wcześniej nie dotarł żaden snotling. Tutaj pozostała ucieczka, stara i szlachetna zielonych tradycja. Niemal tak stara, jak śmierć od elfich strzał.(Bo i o elfach była w temacie mowa ) Najwyżej za jakiś czas, raz wrzucę jeszcze jakiś post, co tam Proroka spotkało. Oczywiście żartuje, nie będę Wam spamił.

To Twoja sesja MG, więc zrobisz co będziesz oczywiście uważał za słuszne. Mam jednak nadzieje, że nie masz do mnie pretensji.


Gladin z punktu widzenia nienazwanego boga, to nie ma co się nim przejmować. Został stworzony przy postaci, nie przy sesji. Zwyczajnie chciałem, żeby snotling się czymś wyróżniał od innych swoich krewniaków. Sam pomysł nie był oryginalny i był wzorowany jak zapewne w większości wiecie na postaci Jiga z trylogii Jim C. Hines. Oryginał jest zdecydowanie zabawniejszy
MG się zgodził na tą nietypową kreaturę, za co dziękuje. Za Ciapka oczywiście też, pierwotnie miałem go od razu zjeść
 
__________________
Mistrz gry nie ma duszy! Sprzedał ją diabłu za tabelę trafień krytycznych!
pi0t jest offline