Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-04-2018, 02:43   #9808
MatrixTheGreat
 
MatrixTheGreat's Avatar
 
Reputacja: 1 MatrixTheGreat ma wspaniałą reputacjęMatrixTheGreat ma wspaniałą reputacjęMatrixTheGreat ma wspaniałą reputacjęMatrixTheGreat ma wspaniałą reputacjęMatrixTheGreat ma wspaniałą reputacjęMatrixTheGreat ma wspaniałą reputacjęMatrixTheGreat ma wspaniałą reputacjęMatrixTheGreat ma wspaniałą reputacjęMatrixTheGreat ma wspaniałą reputacjęMatrixTheGreat ma wspaniałą reputacjęMatrixTheGreat ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Clutterbane Zobacz post
PS Zakupy (i inny ekwipunek): weźcie proszę ekwipunek klasowy plus backgroundowy plus trinket, ewentualne podmianki po cenach podręcznikowych. Bez magicznych przedmiotów oczywiście. Zasad domowych jednak nie będę wprowadzał, Beyond Damage Dice też nie, napotkałem pewne... Trudności. Sorki za zamieszanie.
Trochę szkoda, bo się ciekawie zapowiadało.

Cytat:
Napisał Clutterbane Zobacz post
PS3 Pierwszy akapit tła fabularnego Martwej Wody przeczytałem i już się jaram. Jakbyś tylko mógł dorzucić personality traits, klasowe niuanse z XGtE i jakiś trinket. Dodatkowy język jeszcze został Ci do wyboru.
Uzupełnię, ale prawdopodobnie dopiero po weekendzie.

Cytat:
Napisał Clutterbane Zobacz post
Ja planuję np. w sierpniu wziąć tak długi urlop jednym ciągiem jak się tylko da (mam trochę nadgodzin do odebrania). Podejrzewam, że część czasu i tak przesiedzę w Warszawie bez większych planów.
Nie wiem jak Wy, ale dla mnie sounds like a plan.
 
MatrixTheGreat jest offline