Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-04-2018, 08:02   #222
Obca
 
Obca's Avatar
 
Reputacja: 1 Obca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Gladin Zobacz post
Myślałem o wspólnej sali dla mnie, żeby nie krępować kobiet. Poza tym jest jeszcze Dieter, to głupio by było jego jedynego z naszej grupy zostawic osobno.

Feniu, ja za posiłek to chyba więcej zapłacę?
Pominęłam Ronin22 bo dawno się nie odzywał w temacie....sorry Ronin22. Plus 4 znaczy że są tam 4ry łóżka można ciągnąć patyczki kto śpi na podłodze. I w piątek wejdziemy.

Lavina je za 4p pije darmową wodę i śpi w czwórce 2s Plus 2s jeśli Alana śpi z nimi i trzeba zasponsorować.
 
__________________
I WILL SWALLOW YOUR SOUL! It matters not how you try to sustain your flashy bodies with the fruit of the trees or the animals of the land. You only serve to hasten the time when I shall break your very mind, enslave your will, and feast upon the entrails of your existence. I will lay ruin upon your livestock and your home!

Ostatnio edytowane przez Obca : 27-04-2018 o 08:04.
Obca jest offline